Ahşap Cila Boya

ahşap Cilalama Boyama, ahşap mobilya Cila, mobilya Cila Boya, ahşap mobilya, boyama, tamir ve bakım, ahşap mobilya parlatma, lake eskitme cila, varak cila, eskitme cila, mobilya cila atölyesi, mobilya boya atölyesi, mobilya cila boya ustası
Cila Boya Parlatma Renk Değiştirme

Ahşap Mobilya Boya Cila

Ahşap Cilası; son derece yoğun parlak bir son kat sağlayan, çabuk kuruyan, solvent bazlı ve/veay su bazlı bir son kattır . Ahşap ürün üzerinde sentetik bir kaplama oluşturan alkol içinde bir gomalak çözeltisi içerir. Aynı zamanda dayanıklı ve hasara karşı dayanıklı olmakla birlikte zaman geçtikçe rengi atmaya ve çizilmeye başlayabilir.

Lake boya, kuruduğunda sağlam ve dayanıklı bir yüzey oluşturan şeffaf bir kaplamadır. Darbelere, dayanıklı, su geçirmez ve nefes alabilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Cilalar, ahşap ve metal gibi çeşitli yüzeylere uygulanabilir ve çeşitli renklerin yanı sıra şeffaf yüzeylere de sahiptir. Daha kalın olan ve ahşaptaki nemi emerek zamanla yumuşamasına neden olan boyanın aksine, cila çok daha esnektir ve ahşap yüzeylerin genişlemesine ve büzülmesine uyum sağlayabilir. Cila diğer cilalardan daha ince olduğu için, hemen hemen her zaman rulo veya fırça yerine püskürtücü kullanılarak uygulanır. Lake ayrıca mattan parlaklığa kadar farklı parlaklık seviyelerinde gelir. Aşınma ve yıpranma cila görünümünü matlaştırabilir, bu nedenle parlak görünümünü korumak için cilalanabilir.

Firmamız, her türlü ahşap mobilyanın parlaklık, cila, boya işlerini kaliteli olarak yapmaktadır.

Mobilyalarınızı yerinden alıp gerekli boyama, cilalama, tamir bakım, onarım işlerini yaptıktan sonra yerinde teslim ediyoruz.